Новости  →  Концерн ZF оголошує про схвалення придбання WABCO її акціонерами

Концерн ZF оголошує про схвалення придбання WABCO її акціонерами

ZF Friedrichshafen AG, один із світових лідерів у царині розробки і постачання комплексних систем мобільності для легкових і комерційних автомобілів, а також рішень для промисловості, оголосив про те, що акціонери компанії WABCO погодилися з пропозицією про її придбання німецьким концерном.

При голосуванні акціонерів 27 червня 2019 року власники 68,44% розміщених акцій компанії WABCO схвалили операцію, узгоджену між ZF і WABCO наприкінці березня 2019 року. Відповідно до умов угоди після її підтвердження регулюючими органами та за дотримання інших загальноприйнятих умов ZF придбає всі розміщені акції WABCO в грошовій формі за ціною 136,50 доларів США за акцію.

«Схвалення акціонерами WABCO цієї важливої угоди підтверджує правильність нашої стратегії. Разом з WABCO концерн ZF може створити підприємство, яке стане провідним світовим постачальником комплексних систем для комерційних транспортних засобів, забезпечуючи довгострокові переваги і безпеку для наших клієнтів, співробітників та акціонерів. Разом з керівництвом WABCO ми будемо формувати майбутнє технологій та послуг для забезпечення ефективності, безпеки, автоматизації та мережевої взаємодії в секторі комерційних транспортних засобів», – коментує голова правління ZF Friedrichshafen AG Вольф-Хеннінг Шайдер.

ZF планує завершити угоду на початку 2020 року. До того моменту звичайні акції WABCO більше не продаватимуться на жодному біржовому майданчику. В ході наміченої інтеграції WABCO основна увага буде приділятися клієнтам і поточним діловим операціям.

Угода вимагає схвалення з боку регулюючих органів та дотримання інших загальноприйнятих умов. ZF передбачає, що зможе завершити угоду на початку 2020 року. З урахуванням потоку готівки обох сторін ZF очікує, що після завершення угоди співвідношення між власним і запозиченим капіталом знову значно скоротиться.

Разместить статью в: