Новости  →  Нові фари дальнього світла та робочі вогні від OSRAM

Нові фари дальнього світла та робочі вогні від OSRAM

Універсальна серія світлодіодних робочіх та дорожніх фар Osram доступна з весни 2019 року. Скрізь, де необхідно освітлювати великі площі, користувачі цих освітлювальних пристроїв виграють, зокрема, завдяки високій світловіддачі та відмінній видимості, яка забезпечується ефектом «денного світла».

Компактні та міцні полікарбонатні лінзи витримують навіть великі навантаження. Завдяки цьому фари підходять для застосування на дорогах і бездоріжжі в легкових, вантажних автомобілях, позашляховиках або деяких спеціальних транспортних засобах.

Світлодіодні робочі фари надають різні функції освітлення і захищені від неправильної полярності.

Світлодіодні фари дальнього світла доступні в трьох продуктових лінійках, які відрізняються за потужністю, формою та спрямованістю світлового променя.

Робочі вогні та фари дальнього світла Osram LEDriving мають потужність до 5500 лм і дальність освітлення до 450 м. Протягом дня вони надають автомобілю індивідуальний вигляд. А вночі забезпечують ідеальне освітлення для широкого спектра застосувань.

Інтелектуальна конструкція відбивача з непрямим освітленням забезпечує рівномірний розподіл світла і зменшує відблиски, знижуючи ризик засліплення водіїв зустрічних транспортних засобів. Фари мають колірну температуру 6000 К, близьку до денного світла.

Залежно від країни, фари повинні встановлюватися парами. Світлодіодні фари мають повне схвалення ЄЕК. Їх тривалий термін служби до 10 000 годин забезпечується за рахунок багатоступеневого захисту плавким запобіжником 12/24 В та вбудованою системою управління напругою і температурним режимом.

Гарантія виробника становить п'ять років.

ВИСОКОІНТЕНСИВНЕ ПОЛІПШЕНЕ ОСВІТЛЕННЯ: СВІТЛОДІОДНІ РОБОЧІ ФАРИ

Нова серія багатофункціональних робочих фар включає в себе три новинки з декількома функціями освітлення, які покращують системи освітлення, встановлені на автомобілі. Повний захист від зворотної полярності запобігає можливості пошкодження електронних компонентів у випадку неправильного підключення.

Cube MX85-SP і MX85-WD мають чотири потужних світлодіоди з двома функціями: робоче світло і стильне X-образне світло. У той час як MX85-SP забезпечує освітлення в далекому діапазоні до 110 м, Cube MX85-WD підходить, в основному, для ближньої дії, освітлюючи простір на глибину 55 м.

Lightbar MX140-WD має кут розсіювання світла 45 ° і світловий потік 2000 лм для середніх відстаней. Три потужних світлодіоди забезпечують робоче освітлення вночі та акцентне освітлення протягом дня.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ДЛЯ КРАЩОГО ОСВІТЛЕННЯ НА ДОРОЗІ: СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Нова лінійка продуктів забезпечує оптимальну світлову ефективність на дорозі внаслідок застосування технології непрямого освітленні завдяки продуманій конструкції відбивача.

Фари дальнього світла LEDriving пропонуються в трьох різних серіях: Multifunctional (багатофункціональні) Functional (однорежимні) and Slim (тонкі).

Багатофункціональна серія включає Lightbar MX140-SP з дальністю до 200 м. Всі продукти цієї серії також характеризуються великою кількістю функцій освітлення. З іншого боку, серія Functional складається з продуктів з однією функцією освітлення.

Версія FX250-SP освітлює дорогу на 360 м вперед завдяки десяти світлодіодам і має кут розсіювання світла 5 °, підходящий для великих відстаней.

FX250-CB пропонує комбіноване освітлення для ближнього і далекого простору.

FX500 CB і FX500-SP пропонують потужне і сфокусоване дальнє світло. Обидва світильники випромінюють промінь більше 440 м за видатної світловіддачі 4600 лм з 20 світлодіодами.

Серія Slim має такі компактні розміри, що моделі цієї серії можна встановлювати в самих різних місцях на автомобілі. Вони працюють в дуже широкому діапазоні температур від -30 ° C до + 60 ° C.

SX300-SP, наприклад, видає промінь 270 м при 2600 лм з 12 світлодіодів. Lightbar SX500-SP з 18 світлодіодами потужністю 3900 лм і дальністю 370 м є найпотужнішим джерелом світла в цій серії та має номінальну потужність 46 Вт.


Для отримання додаткової інформації перейдіть за адресою: www.osram.com/am 

Разместить статью в: