Новости  →  Новинка від febi bilstein: знімач коліс для вантажівок

Новинка від febi bilstein: знімач коліс для вантажівок

Кожна вантажна автомайстерня знайома з цією проблемою: коли колесо треба зняти, раптом з‘ясовується, що колісний диск "прикипів" до ступиці. Основною причиною цього є корозія, яка утворюється внаслідок вологості, а взимку – завдяки дорожній солі. В такому випадку колісний диск можна зняти тільки із застосуванням сили.

Зазвичай, результатом цього є відчайдушні спроби відокремити колесо, що "прикипіло". Одним із розповсюджених методів, яким користуються автомеханіки, є такий: залізти під вантажівку з важелезним молотком та стукати по колесу з усією силою до тих пір, поки колесо не відокремиться. Це займає певний час та вимагає значних фізичних зусиль. В доповнення, колісний обід та підшипник можуть зазнати пошкоджень в результаті ударних навантажень від важкого молотка.

febi bilstein має рішення для коліс, що "прикипіли"


Знімач коліс febi є потужним інструментом, який здатний легко та без особливих зусиль відокремити колесо від ступиці. Для цього потрібно послабити колісні кріплення, підняти автомобіль на домкраті та підігнати транспортувальний візок під колесо для його утримання.

Далі у гру вступає знімач колеса. Знімач треба розмістити перед колесом та налаштувати на правильну висоту до того, як закинути ланцюги на колісний обід. Далі, з допомогою натискальної пластини треба натиснути на шпиндель в напрямку колісного ободу, доки колесо не відокремиться. Завдяки своїй надійній конструкції, знімач коліс здатний згенерувати надзвичайно велике зусилля, так, що навіть дуже „прикипіле“ колесо можна відокремити.

Відокремлене колесо легко та без особливих зусиль можна зіштовхнути на колісний візок. Також колесо можна швидко та зручно встановити назад, використовуючи при цьому той же самий візок.

Автомайстерня економить не тільки час, а ще й гроші. Все це завдяки тому, що значно знижується ризик для механіка отримати травму спини, завдяки чому уникається загроза тривалої відсутності працівника на робочому місці. Також знижується вірогідність пошкодження автомобіля клієнта, що може призвести до небажаних витрат.

Разом з цим інноваційним та унікальним інструментом, febi bilstein значно спрощує знімання колеса, яке "прикипіло", та додатково захищає здоров‘я механіка.Разместить статью в: