02.04.2019 09:32

Шинний сканер Drive-Over-Reader від Goodyear відзначено нагородою Печать

Підрозділ Goodyear Proactive Solutions (GPS) компанії Goodyear отримав нагороду Internationalen busplaner Sustainability Award, що вручається за проекти, які дозволяють зменшувати шкоду, що спричиняється довкіллю. GPS отримала нагороду за систему Drive-Over-Reader, яка сканує шини, аналізує їхній стан і в режимі реального часу надсилає дані оператору автопарку, технічній службі і водієві.

Завдяки сканеру Drive-Over-Reader шини завжди експлуатуються з максимальними ефективністю і безпечністю. Співробітники автопарку мають нагоду заздалегідь спланувати, коли шини буде необхідно замінити.

«Ми дуже пишаємося, що отримали цю престижну нагороду, – заявив Адре Вайс (Andre Weisz), директор GPS в Європі. – Її присудження свідчить про те, що Goodyear пропонує не тільки шини з перевіреною якістю, але і оптимальні цифрові рішення для управління автопарками».

Сканер Drive-Over-Reader здатний вимірювати і аналізувати такі параметри, як тиск в шинах, залишкова глибина протектора і навантаження на вісь. Процес займає кілька секунд. У разі виявлення потенційної проблеми система повідомить про це оператору автопарку.

«Наша система особливо добре підходить для громадського транспорту, - зазначив пан Вайс. – Щоразу, коли автобус прибуває в депо, він проїздить по сканеру, і система здатна з високою точністю заздалегідь визначити ризик виникнення проблеми».

Разместить статью в: